Yhteystiedot

Paikkakunta Nimi Etsintäelementti* Yhteystiedot
Alavus Teemu Kiviluoto Maa/kahluu 050-3410633 / lonelyurban@gmail.com
Forssa Jarkko Numminen Maa/kahluu 040-1344118 / jarkko.numminen@gmail.com
Haapajärvi Sakari Lohvansuu Maa/kahluu 044-2971051 / sakari.lohvansuu@outlook.com
Helsinki Pääkaupunkiseudun Etsintä ry Maa/kahluu/sukellus 0400-889999 / pk.etsinta@gmail.com / www-sivut
Helsinki Risto Jääskeläinen Maa/kahluu/sukellus segmentti@hotmail.com
Helsinki Yrjö Blomberg Maa/kahluu 044-9879007
Hyvinkää Anna-Katariina Karppinen Maa/kahluu micevu@gmail.com
Hämeenlinna Pasi Tuomola Maa/kahluu 040-8224810 / pasi.tuomola@gmail.com
Imatra Mika Pinomäki Maa/kahluu/sukellus 050-3401031 / mikapinomaki@windowslive.com
Ivalo Martti Saijets Maa/kahluu/sukellus 040-0191867 / martti.saijets@gmail.com
Joensuu Ilmari Karvinen Maa/kahluu 050-3488776 / ilmari.karvinen85@gmail.com
Joensuu Petri Asikainen Maa/kahluu 0400-650695 / petri.asikainen@windowslive.com
Jyväskylä Kari Rynö Maa/kahluu/sukellus 040-7481289 / kari.ryno@saunalahti.fi
Jyväskylä Reijo Pohjolainen Maa/kahluu 040-8379648 / pohjolainenreijo@gmail.com
Jäppilä Katja Ruotsalainen Maa/kahluu 0400-802218 / katja75ru@gmail.com
Kangasniemi Markku Heikkala Maa/kahluu 045-6147459 / heikkalamake@gmail.com
Kihniö Jasse Koskinen Maa/kahluu 045-1979369 / jarikoskinen83@gmail.com
Kitee Jouni Laasonen Maa/kahluu 040-5244572 / jounilaasonen@hotmail.com
Kitee Pauli Ruotsalainen Maa/kahluu 050-5732325 / paulinposti2013@gmail.com
Kiuruvesi Lauri Eronen Maa/kahluu 040-8458802 / vuorelanseppa@gmail.com
Kokkola Kari Peitso Maa/kahluu 040-7241899 / peizo88@gmail.com
Kurikka Ronny Huttunen Maa/kahluu 046-9046167 / irmaracing@netikka.fi
Kärkölä Mika Flekander Maa 050-3096972 / posti@metallinetsijat.fi
Lahti Toni Finsk Maa/kahluu/sukellus 0400-463211 / finsk@phnet.fi
Lappeenranta Lauri Piirilä Sukellus 045-6062016 / lauri.piirila@gmail.com
Lappeenranta Ville Sairanen Vapaasukellus 6 m 044-9757717 / ville.sairanenn@gmail.com
Lappeenranta Jyrki Härkönen Maa/kahluu 050-5689488 / harkojyr@gmail.com
Lieksa Heikki Turunen Maa/kahluu 045-2692599
Lieksa Jarmo Hyttinen Maa/kahluu 040-5617467 / 74jarppi@gmail.com
Lohja Pasi Rönkkö Maa/kahluu 1pasi.ronkko@gmail.com
Lohja Tapio Stigell Maa/kahluu 041-3134454 / tapios@gmail.com
Loviisa Ville Väänänen Maa 040-1533944 / ludewilho@hotmail.com
Mikkeli Ville Väisänen Maa/kahluu/sukellus 050-3575468 / vilekki-79@live.com
Mänttä Jyrki Innanmaa Maa/kahluu 040-7606206 / jyenin@gmail.com
Nivala Joona Lehtola Maa/kahluu 044-9538406 / j00n41996@gmail.com
Orimattila Jirka Kallio Maa/kahluu 045-3416277 / olajorkki@gmail.com
Oulu Sami Viljanmaa Maa/kahluu 040-8352134 / sami.viljanmaa@gmail.com
Perho Jukka Takanen Maa/kahluu 040-8403109
Pietarsaari Kenneth Hakala Maa 040-8212395 / kennethhakala@gmail.com
Pori Pekka Jokisalo Maa/kahluu 040-5836800 / pkjjokisalo@gmail.com
Pori Rami Sundqvist Maa/kahluu rami.sundqvist@gmail.com
Porvoo Tommi Koski Maa/kahluu 045-6712941 / tommi.k.koski@gmail.com
Riihimäki Hannu Häkkinen Maa/kahluu 040-5808091 / hannu.adhd@gmail.com
Riihimäki Pasi Vuorinen Maa/kahluu 040-8615547 / pasi.v.vuorinen@gmail.com
Rovaniemi Tuomas Koivurova Maa/kahluu tkoivuro@gmail.com
Ruovesi Toni Rajaveräjä Maa/kahluu 040-7765771 / rajaveraja.toni@gmail.com
Ruukki Mikko Fingerroos Maa/kahluu 041-5054300 / mikko.fingerroos@gmail.com
Seinäjoki Jyrki Hauta Maa/kahluu jyrki_hauta83@hotmail.com
Sodankylä Jaakko Piisilä Maa 040-5026975 / jpiisila@gmail.com
Suomussalmi Mika Koponen Maa/kahluu mikakoponen71@gmail.com
Tampere Aki Korhonen Maa/kahluu/sukellus/sukellusdrone 040-9102010 / kadonnutsormus@gmail.com
Tampere Christopher Lee Hokkanen Maa/kahluu/sukellus 045-2576333 / chris@leeagency.fi
Teerijärvi Jari Borén Maa/kahluu 0400-273108 / majawelma@gmail.com
Toholampi Vesa Ranta-Ojala Maa/kahluu 050-5418846 / vesa.rantaojala@gmail.com
Turku Oskari Heikkilä Maa/kahluu 044-0581302 / oskariheik@gmail.com
Turku Petri Ruottu Maa/kahluu 040-5537553 / petri.ruottu@gmail.com
Vihti Satu ja Veli Koski Maa 046-9418526 / savel.pre@gmail.com

* Etsintäelementtien selitykset: Maa = maalla tapahtuva etsintätyö, kahluu = vesietsintä kaulasyvyyteen asti (n. 1,5 m), sukellus = vesietsintä sukelluslaitteilla

Kadonnut sormus
Kadonnut sormus